SREBRNE MEDALE DZIEWCZĄT KLAS VI

15 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w unihokeju dziewcząt klas szóstych. Reprezentacja  naszej szkoły prowadzona przez p. Andrzeja Szyposza wywalczyła tytuł wicemistrza powiatu.

Nasze zawodniczki wykazały się walecznością i dużymi umiejętnościami, co pozwoliło wygrać mecz z faworytem zawodów, reprezentacją Chobieni 3:1 (jako jedynej szkole). W ostatnim meczu zawodów po emocjonującej walce nasze zawodniczki uległy drużynie gospodarzy, zajmując drugie miejsce w powiecie.

Skład reprezentacji naszej szkoły: Patrycja Błaszkiewicz, Ola Pązik, Nikola Skrzątek, Oliwia Kras, Nikola Godlewska, Pola Strzyżewska, Zuza Janocha, Weronika Ławreszuk i Maja Szydełko.

Gratulujemy sukcesu!

Końcowa klasyfikacja zawodów:
-I miejsce: SP nr 1 Lubin,
II miejsce: SP nr 8 Lubin,
-III miejsce: SP Chobienia,
-IV miejsce: SP nr 14 Lubin.