SMAKI EUROPY

We wtorek 13 listopada 2018 r. odbyła się coroczna impreza Smaki Europy, zorganizowana przez Klub Europejski i klasy 4-8. Jak zawsze Uczniowie wraz z Rodzicami przygotowali stoiska, na których sprzedawali dania z wylosowanych krajów Europy. Mogliśmy spróbować przysmaków m.in. z Grecji, Holandii, Włoch, Bułgarii, Hiszpanii i innych. Na stoiskach oprócz różnorodności smaków, prezentowane były ciekawostki  dotyczące poszczególnych krajów.

Nasza impreza, oprócz dobrej zabawy, ma wymiar charytatywny. Zebrane pieniądze w części przekazane zostaną na pomoc dzieciom objętym opieką TPD. Pozostała część przeznaczona będzie na zakup nagród za konkursy językowe.

Dziękujemy Rodzicom, Uczniom za to, że zawsze odpowiadacie na nasze zaproszenie poświęcając swój czas, oddając swoje zaangażowanie, za kreatywność oraz za to, że zawsze możemy na Was liczyć.