SU

Skład Prezydium Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący – Jakub Rajczewski
Zastępca – Michał Szmygin
Sekretarz – Maja Hajduk

We wrześniu 2019 r. zostały powołane następujące sekcje:

Sekcja porządkowa: Przewodnicząca: Paulina Kogut. Członkowie: Oliwia Szwabowicz, Filip Pietras, Aurelia Bryłkowska, Laura Matuszewska, Krystian Kowalik, Ariel Wojtas, Oskar Poważyński – Femina, Jan Klonowski, Magda Zawada.

Sekcja organizacyjna: Przewodnicząca: Zuzanna Kruczkowska, zastępca: Kalina Kluczyńska. Członkowie: Kazimierz Baszak, Cyprian Bachusz, Patryk Zięba, Michał Szmygin, Pascal Rutkowski, Łucja Plesiak, Zuzanna Waszkowiak, Marcela Kowalczyk, Zuzanna Gierczak.

Sekcja plastyczna: Przewodnicząca: Aleksandra Janus, zastępca: Nikola Ciężki. Członkowie: Oliwia Sitarska, Nikola Barczak, Barbara Dwornik, Nikola Łaska, Zuzanna Drzewiecka, Oliwia Kras, Wiktoria Zajega, Nikola Szczechowicz.

Opiekunami SU z ramienia Rady Pedagogicznej są p. Kamila Borowiec, p. Dawid Michałek i p. Rafał Kucharski.

Kalendarz imprez Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020