ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

„Powitaj nas szkoło i bądź drugim domem, przyjaznym, bezpiecznym i miłym,
tu chcemy się uczyć, tu chcemy się bawić, nabierać mądrości i siły…”

I. Jarema

3 września 2018 r. uczniowie uroczyście pożegnali wakacje i przywitali nowy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Bożena Małek, która  przywitała wszystkich obecnych ze szczególnym uwzględnieniem nowo przybyłych uczniów klas pierwszych.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której wystąpili Marysia Rogalska oraz zespół Luz i Luzaczki. Po zakończonym apelu uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do poszczególnych klas w celu zapoznania się z planem lekcyjnym, jak również z wszelkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi ich nauki i obowiązkami w nowym roku szkolnym.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, iż ten rok szkolny będzie owocny zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, a nauka  przyniesie Naszym wychowankom wiele satysfakcji i samych bardzo dobrych ocen.