REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH

Uwaga Rodzice dzieci przyszłorocznych klas pierwszych

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do klasy pierwszej w naszej szkole powinni złożyć oświadczenie woli, aby potwierdzić chęć uczęszczania swoich dzieci do tutejszej placówki.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w tym roku można złożyć oświadczenia drogą elektroniczną. 25 marca  na drzwiach wejściowych do szkoły zostały umieszczone listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do szkoły. W celu potwierdzenia przyjęcia kandydata do szkoły rodzic powinien przesłać na adres e-mailowy placówki (rekrutacja.sp8@ok.um.lubin.pl) oświadczenie woli, w treści którego powinien zawrzeć informację o chęci uczęszczania dziecka do tutejszej szkoły. W e-mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz o poinformowanie czy rodzic potwierdza czy nie potwierdza wolę uczęszczania dziecka do naszej szkoły. Należy to zrobić w terminie od 26 marca do 1 kwietnia tego roku. Gdy ktoś nie posiada poczty elektronicznej, taką informację może przekazać telefonicznie.