POŻEGNANIE LATA 2018 Z TPD

20 września 2018 r. grupa wolontariuszy z naszej szkoły, pod opieką p. Elżbiety Michalak, miała przyjemność wziąć udział w pikniku „Pożegnanie Lata” organizowanym przez O/Oddział Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Towarzystwo w Legnicy. Wolontariusze mięli okazję integrować się  z osobami niepełnosprawnymi, spotkać się z ciekawymi ludźmi oraz wziąć udział w rozmaitych konkurencjach sportowych.

W tym roku TPD obchodzi setną rocznicę działalności  w Polsce. W związku z tym podczas imprezy odbył się Integracyjny Bieg Niepodległości, w którym nasi uczniowie wraz z p. Elą wzięli udział.

Warto wspomnieć, że tego dnia odbyło się także odebranie nagród za udział w różnych konkursach organizowanych przez TPD pod hasłem ,,Pożegnanie Lata 2018”.

W konkursie fotograficznym uczniowie z naszej szkoły zajęli następujące miejsca: I miejsce – Zuzanna Gaber, II miejsce -Justyna Federowska, WYRÓŻNIENIA – Julia Mongiałło, Katarzyna Nowaczyk, Aurelia Bryłkowska oraz Julia Federowska.

Natomiast w konkursie literackim: III miejsce – Alicja Bartosiewicz, wyróżnienie – Julia Mongiałło.

Odbyło się także losowanie kartek z wakacji, które nasi uczniowie wysyłali z pozdrowieniami do Okręgowego Oddziału TPD w Legnicy. Szczęśliwcami, którzy zostali wylosowani i otrzymali nagrody rzeczowe, to: Basia Dwornik, Aurelia Bryłkowska, Julia Fedorowska, Nela Puławska, Paskal Rutkowski, Kuba Sznip. Justyna Fedorowska oraz Hania i Hela. Otrzymaliśmy również wyróżnienie za największą ilość wysłanych kartek.

To był cudowny dzień, podczas którego nasza szkoła dominowała w konkursach. Gratulacje dla wszystkich laureatów.