POWIATOWE ROZGRYWKI W BADMINTONIE

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie zdobyły nasze dziewczęta: N. Gołdyn, T. Nowicka i Z. Woroniecka. Reprezentantki SP 8 startowały z 7 innymi szkołami w grach singlowych i deblu. Drużyna chłopców w składzie: T. Cieleń, J. Cepiński i A. Żelaznowski po ambitnej rywalizacji z 3 LO zajęła miejsce 4. Zawody rozegrano 17 maja 2019 r., a gospodarzem była SP Salezjańska.

Natomiast 20 maja 2019 r. w Powiatowych Igrzyskach Dzieci reprezentacja chłopców w składzie H. Cieleń, M. Gołembka i K. Szyszyński zdobyła brązowy medal, a grupa dziewcząt zajęła 4 miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy za ładną sportową postawę i fair-play podczas zawodów! Opiekunowie reprezentacji: A. i M. Stolarczyk i A.Szyposz.