PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W CZASACH PANDEMII

Szanowni Państwo

informujemy, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Lubinie pracuje na odległość. Na stronie poradni w zakładce “Materiały do pracy w domu” można znaleźć dodatkowe ćwiczenia do pracy z dzieckiem. Na stronie poradni podane są również adresy e-mailowe pedagogów i psychologów, z którymi można się kontaktować i uzyskać informacje i pomoc w sprawach dla Państwa ważnych.

Opiekunem SP8 w Dziale Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej  jest p. Joanna Dziwak; psychologiem p. Dorota Hochman-Gocha, a w Dziale  Poradnictwa Edukacyjno-Zawodowego p. Mirosława Hodura.

Możecie Państwo także skontaktować się ze szkolnym pedagogiem, p. Lilą Sobczyk, w następujących dniach i godzinach:
-poniedziałek: godz. 8.00-13.00,
-wtorek: godz. 8.00-10.00 i 16.00-19.00,
-środa: godz. 8.00-13.00,
-czwartek: 9.00-13.00,
piątek: 9.00-13.00.

Kontakt za pomocą komunikatora w i-dzienniku lub poczty elektronicznej.