PODZIĘKOWANIA OD TARY

Szanowni Rodzice i Uczniowie W imieniu Tary bardzo dziękuję Wam wszystkim, Waszym Wychowawcom za regularne wspieranie Life’a i Matuszki, naszych adopcyjnych koni. Współpracujemy z Fundacją Tara już od 2006 roku – tyle lat wspieranie naszych braci mniejszych jest jednym z celów wychowania i tradycją szkoły.

Wasza pomoc jest dosłownie darem życia oraz namacalnym dowodem na to, że z małych pieniędzy robią się całkiem pokaźne sumy. Każdy uczeń miesięcznie wpłaca 1,50 zł… niewiele, prawda?  Kiedyś była to paczka chipsów, teraz pewnie pół lub mniej. Ale… miesięcznie z tych 1,50 uzbierało się…933 zł. A to już całkiem dużo. W tym roku szkolnym (10 miesięcy) nasze konie dostały od nas na jedzenie, kowala i inne potrzeby w sumie 9 330 zł. I bardzo, bardzo Wam dziękują.

Osobiście dziękuję też wszystkim Rodzicom, Uczniom i Wychowawcom klas za ogromne serce, życzliwość i zupełnie bezproblemową współpracę w ciągu całego roku szkolnego. Mam nadzieję, że od września nadal będziemy z sercem i 1,50 miesięcznie dla naszych koni.

Przyjeżdżajcie do Tary, poznajcie nasze i inne konie, jesteście tam zawsze bardzo mile widziani.

Ewa Rogowska

Podziękowanie z Tary (pdf) zobacz
Wpłaty od poszczególnych klas (pdf) zobacz