PODZIĘKOWANIA DLA PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA

Każdego dnia obserwujemy pełną poświęceń pracę lekarzy, pielęgniarek, salowych, diagnostów, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych walczących o nasze zdrowie i życie. Uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 8 ćwicząc użytkowe formy wypowiedzi przed egzaminem ze zwykłego zadania stworzyli coś pięknego! Postanowili na tym, co mieli dostępne, napisać kilka jakże pięknych i ważnych słów skierowanych do Bohaterów tego trudnego czasu. Poprzez ten symboliczny gest pragną wyrazić im najwyższe uznanie. Ich dedykacje nie tylko wyrażają wdzięczność i podziw, lecz są też głosem młodego pokolenia, które docenia trud, pracę i poświęcenie dla wyższych wartości.

To chwila, w której My, kadra pedagogiczna,  jest dumna ze współpracy z tak mądrą, pełną empatii i dojrzałą młodzieżą oraz jedna z najcenniejszych lekcji, która pozostanie w naszych sercach na całe życie.

Poniżej prace Naszych uczniów.