PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO

1.Najlepsi z poziomów:
-klasy IV: Zuzanna Gaber IVb średnia ocen 5,64,
-klasy V: Maja Hajduk Vb średnia ocen 5,73,
-klasy VI: Kalina Kluczyńska VIb średnia ocen 5,90,
-klasy VII: Natalia Buras VIb średnia ocen 5,86.

2. Nagroda za znaczące osiągnięcia w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych:
-Kalina Tryniszewska Ic (nagrodę ufundowali absolwenci naszej szkoły: p. Maria Paszkowska i p. Wawrzyniec Niewodniczański).

3. Uczniowie nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Lubina:
-Natalia Buras VIIb,
-Malwina Liszka VIIc,
-Natalia Gołdyn VIIc.

4. Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:
-IVa: Jakub Płonka 5,55,Karolina Domańska 5,36, Igor Pożyczka 5,18, Lena Głowacz 5,09, Piotr Chełpa 5,00, Jakub Różański 4,91, Oliwia Rysz 4,82, Julia Smęda – Figurska 4,82, Dominik Dec 4,82, Weronika Romanek 4,82, Zuzanna Kowalczyk 4,82, Weronika Nowak 4,82, Mateusz Pachucki 4,82, Aleksandra Kupiec 4,82, Nathan Grzegorczyk 4,82.
-IVb: Zuzanna Gaber 5,64, Anna Biernat 5,55, Milena Cepińska 5,36, Maciej Prokopczak 5,0, Miłosz Łapiński 4,91, Pola Strzyżewska 4,82, Sandra Sobczak 4,82, Aleksandra Jedynak 4,82, Zuzanna Janocha 4,82.
-IVc: Victoria Lambert 5,30, Maksymilian Stąporek 5,27,Dawid Borsuk 5,18, Maja Szadkowska 5,09, Paweł Pachucki 5,0, Kinga Łojkowska 4,91,Adrianna Mączyńska 4,82, Amelia Fabiańczyk 4,82.
-IVd: Wiktoria Szczepańczyk 5,64, Michał Skuza 5,55, Patryk Zwarycz 5,36, Justyna Fedorowska 5,27, Piotr Krauze 5,27, Natalia Gomulicka 5,09, Natalia Spólnicka 5,09, Wiktor Motwicki 4,91.
-Va: Adrian Durał 5,0 Kinga Wojtowicz 5,00, Lidia Wierzbicka 4,90.
-Vb: Zuzanna Wilk 5,73, Maja Hajduk 5,73, Kacper Sukiennik 5,55, Patrycja Błaszkiewicz 5,36, Gołembka Maciej 5,27, Toporowski Kacper 5,09, Maja Szydełko 5,09, Lena Suchowacka 5,00, Aleksandra Pązik 5,00, Filip Siwek 5,00, Oliwia Kras 4,91, Maria Junak 4,91, Ksenia Kwoka 4,82.
-Vc: Jakub Sznip 5,5, Karolina Garbacz 5,3, Anna Jarosz 5,1, Julia Wołczek 4,9, Liwia Kołeczek 4,8, Julita Kardynał 4,8, Alicja Deptuła 4,8.
-VIa: Julia Staniszczak 5,70, Rafał Topoła 5,60, Aleksandra Świerczyńska 5,60, Łucja Plesiak 5,30, Pascal Rutkowski 5,00, Zofia Hawrylczak 4,90, Julia Fedorowska 4,90, Kazimierz Baszak 4,9, Kacper Koszulański 4,8.
-VIb: Kalina Kluczyńska 5,90, Zuzanna Kruczkowska 5,80, Maciej Bugajski 5,70, Magdalena Zawada 5,50, Oliwia Szwabowicz 5,44, Krystian Kowalik 5,30, Mikołaj Stąporek 5,20, Oskar Bieleń 5,10, Marcela Kowalczyk 5,00, Zuzanna Waszkowiak 5,00, Marlena Jodłowska 4,90, Jan Klonowski 4,90.
-VIIa: Alicja Bartosiewicz 5,14, Jonatan Borsuk 4,93.
-VIIb: Natalia Buras 5,86, Pytlik Matylda 5,50, Julia Tycel 5,50, Zofia Woroniecka 5,50, Oliwia Jajko 5,43, Róża Paszkowska 5,14, Antonina Biernat 5,14, Oliwia Pietrzak 5,14, Jolanta Czekajło 5,00, Agnieszka Hyrczak 4,93, Adrian Strzechowski 4.93, Kornelia Żukiewicz 4,86, Zuzanna Olszowiak 4,79.
-VIIc: Natalia Gołdyn 5,79, Malwina Liszka 5,79, Alicja Siedziukiewicz 5,57, Martyna Wągiel 5,50, Tetiana Nowicka 5,43, Anna Bobowska 5,36, Karolina Skrzypczak 5,29, Zuzanna Iwanowska 5,14, Oliwia Gryglicka 5,07, Julia Słysz 5,00, Marcel Tyrakowski 4,86.

5. Dyplom „Wzorowy Uczeń” otrzymało:
-60 uczniów z klas I,
-11 uczniów z klas II,
-10 uczniów z klas III.
Łącznie 81 uczniów.

6. „Złotą Tarczę” otrzymało:
-50 uczniów z klas III.

7. Najlepsi sportowcy:
-Oliwia Szwabowicz VIb i Jakub Pązik VIIb (nagrody rzeczowe ufundował absolwent naszej szkoły – Łukasz Kubot).

8. Najlepsi siatkarze:
-Róża Paszkowska VIIb, Maciej Bugajski VIb i Mikołaj Stąporek VIb.

9. Uczniowie ze 100% frekwencją:
Alan Winkler Ia, Wiktoria Duda Id, Julia Duszyńska IIIa, Hanna Kowal IIIc, Amelia Wojtowicz IIIc, Wojciech Mucha-Majkowski IIIc, Miłosz Dubrowski IIId, Mateusz Rożek IIId, Filip Szantalewicz IIId, Natalia Graczyk IIIe, Roksana Kubiak IIIe, Michał Skuza IVd, Kinga Wojtowicz Va, Zuzanna Wilk Vb.

10. Najkulturalniejsi uczniowie z poziomów klas:
-klasy IV: Zuzann Gaber IVb,
-klasy V: Maria Junak Vb,
-klasy VI: Julia Staniszczak VIa,
-klasy VII: Alicja Siedziukiewicz VIIc.

11. „Mol książkowy”:
Eliza Wawrzyniak IIIa, Jonatan Borsuk VIIa.

12. Tytuł „Przyjaciel szkoły” otrzymało 119 osób.

 

Create Account



Log In Your Account