PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

1.Najlepsza absolwentka szkoły:
Kalina Kluczyńska VIIIb.

2.Uczniowie nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Lubina:
-Kalina Kluczyńska VIIIb, Zuzanna Kruczkowska VIIIb, Rafał Topoła VIIIa.

3.Najlepsi uczniowie z poziomów:
-klasy IV: Szymon Popiel IVa,
-klasy V: Kornelia Juszka Vd,
-klasy VI: Jakub Płonka VIa,
-klasy VII: Kacper Sukiennik VIIb.

4.Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:
-IVa: Szymon Popiel 5,45; Wojciech Małkowski 5,45; Weronika Cierluk 5,27; Aurelia Lupa 5,09; Marek Homecki 4,91;
-Va: Dawid Rozkosz 5,75; Julia Dec 5,67; Leon Kopeć 5,67; Michał Wiącek 5,67; Katarzyna Mordas 5,50; Natalia Malina 5,42; Eliza Wawrzyniak 5,42; Filip Głogowski 5,33; Szymon Trajmer 5,25; Piotr Izydorczyk 5,17; Błażej Przygoda 5,00; Wiktoria Rabenda 5,08; Paweł Kupczyk 4,83; Patryk Dekiert 4,75; Kinga Kozełko 4,75; Mateusz Szczepański 4,75;
-Vb: Amelia Wojtowicz 5,58; Julia Duszyńska 5,50; Jakub Prus 5,33; Marcel Różański 5,33; Nadia Kruglińska 5,25; Maja Gacek 5,17; Gabriela Szabelska 5,17; Natan Pacyna 5,17; Piotr Płuciennik 5,17; Klaudia Górczyk 4,83; Miłosz Łukasiewicz 5,08; Borys Chojnacki 5,00; Natalia Graczyk 4,75; Gracjan Lewicki 4,75; Hanna Mączyńska 4,75;
-Vc: Zuzanna Hawrylczak 5,75; Lena Pyzik 5,75; Hanna Kruczkowska 5,50; Maja Świtała 5,50; Maja Gierczak 5,42; Natalia Łojkowska 5,42; Stanisław Pondel 5,25; Natalia Jodłowska 5,17; Zuzanna Ślusarek 5,17; Krystian Kosterko 5,08; Hanna Kowal 5,08; Oliwier Nawrot 5,08; Antoni Świerczyński 5,08; Amelia Sowa 4,92; Szymon Matuszczyk 4,83; Kamil Rostkowski 4,83; Jakub Rogulski 4,75;
-Vd: Kornelia Juszka 5,83; Hanna Hanek 5,67; Maja Przybyszewska 5,50; Julia Mongiałło 5,42; Wiktor Laskowski 5,42; Filip Szantalewicz 5,33; Roksana Kubiak 5,33; Alicja Smyk 5,25; Magdalena Baran 5,17; Magdalena Dziura 5,08; Mateusz Rożek 5,08; Emilia Fąfara 5,00; Aleksandra Kościelny 4,92; Oliwia Pająk 4,92; Jakub Kowalski 4,83; Olivier Zych 4,83; Oskar Mikołajewski 4,75;
-VIa: Jakub Płonka 5,92; Karolina Domańska 5,67; Igor Pożyczka 5,67; Nathan Grzegorczyk 5,65; Jakub Różański 5,58; Lena Głowacz 5,50; Mateusz Pachucki 5,25; Katarzyna Duławska 5,17; Weronika Romanek 5,17; Julia Smenda-Figurska 5,00; Paweł Smetana 5,00; Piotr Chełpa 4,92; Nikola Hajduga 4,92; Milena Homecka 4,92; Zuzanna Kowalczyk 4,92; Małgorzata Kras 4,83; Weronika Nowak 4,83; Julia Kobylska 4,75;
-VIb: Zuzanna Gaber 5,75; Marta Wadowska 5,42; Milena Cepińska 5,33; Oliwia Will 5,33; Anna Biernat 5,25; Aleksandra Siemiątkowska 5,08; Maciej Prokopczak 5,00; Sandra Sobczak 5,00; Zuzanna Janocha 4,92; Miłosz Łapiński 4,92; Pola Strzyżewska 4,92;
-VIc: Paweł Pachucki 5,67; Kinga Łojkowska 5,58; Victoria Lambert 5,45; Patryk Samoluk 5,33; Dawid Borsuk 5,27; Maja Szadkowska 5,08; Kacper Jarosz 5,00; Maksymilian Stąporek 5,00; Oliwia Jeziorska 4,92; Adrianna Mączyńska 4,92; Amelia Fabiańczyk 4,75;
-VId: Patryk Zwarycz 5,92; Michał Skuza 5,92; Piotr Krauze 5,75; Justyna Fedorowska 5,50; Aleksandra Szulc 5,33; Julia Hoculewska 5,25; Hanna Fijołek 5,17; Martyna Rząsa 5,08; Adrianna Staszkiewicz 5,08; Piotr Baran 5,00; Filipa Tokarz 4,92; Vanessa Tomaszewicz 4,92; Michał Karnas 4,83; Wiktor Motwicki 4,83; Natalia Spólnicka;
-VIIa: Kinga Wojtowicz 5,57; Lidia Wierzbicka 5,00; Karolina Kościelny 4,86; Kornelia Sobczyk 4,79;
-VIIb: Kacper Sukiennik 5,71; Maja Szydełko 5,64; Aleksandra Pązik 5,50; Zuzanna Wilk 5,50; Filip Siwek 5,46; Maja Hajduk 5,43; Patrycja Błaszkiewicz 5,36; Weronika Ławreszuk 5,29; Maciej Gołembka 5,21; Maria Junak 5,14; Oliwia Kras 5,07; Nikola Godlewska 4,86; Ksenia Kwoka 4,80; Aleks Drobot 4,79; Lena Suchowacka 4,79;
-VIIc: Jakub Sznip 5,57; Karolina Garbacz 5,46; Julita Kardynał 5,14; Anna Jarosz 5,00; Wiktoria Pastuch 4,93; Alicja Deptuła 4,86; Liwia Kołeczek 4,86; Julia Wołczek 4,86;
-VIIIa: Aleksandra Świerczyńska 5,56; Rafał Topoła 5,50; Łucja Plesiak 5,28; Julia Staniszczak 5,28; Robert Szwarczyński 5,22; Kazimierz Baszak 5,11; Pascal Rutkowski 5,11; Zofia Hawrylczak 5,06; Julia Fedorowska 5,00;
-VIIIb: Kalina Kluczyńska 5,78; Zuzanna Kruczkowska 5,78; Marcela Kowalczyk 5,56; Oliwia Szwabowicz 5,41; Krystian Kowalik 5,39; Magdalena Zawada 5,33; Maciej Bugajski 5,11; Zuzanna Gierczak 5,11; Nikola Ciężki 5,00; Jan Klonowski 5,00; Paulina Kogut 5,00; Zuzanna Waszkowiak 4,89; Wiktoria Pabich 4,78;

5.Uczniowie z klas III, którzy otrzymali tytuł „Wzorowy Uczeń”:
-klasa IIIa: Laura Bekieszczuk, Hubert Biesek, Bartosz Bogdański, Aleksandra Filon, Igor Gałuszka, Hanna Giller, Antoni Jaworski, Zuzanna Jeziorska, Karol Kaliski, Filip Kopystiański, Marcela Kowalczyk, Julia Rodzik, Anna Szakiel, Dorota Toczek, Amelia Wojciechowska, Lena Zioło;
-klasa IIIb:  Szymon Borsuk, Nela Fuławka, Alicja Gątkowska, Julia Marciniak, Aleksandra Junak, Hanna Kochmańska, Jagoda Lenarcik, Aleksandra Opalińska, Maciej Rudnicki, Julia Samoluk, Marta Tymosiak, Antoni Woreniecki, Maria Zakrzewska;
-klasa IIIc: Barbara Baszak, Michał Dwornik, Olga Gaca, Adam Garbacz, Dawid Janusz, Iga Koszulańska, Oliwier Madej, Krzysztof Rożałow, Piotr Sell, Nina Stefaniak, Jakub Stępniewicz, Nikola Szczepańczyk, Hubert Szewczyk, Justyna Tomaszewicz, Kalina Tryniszewska, Rachela Wierzbicka, Izabela Wilk, Szymon Wilk;
-klasa IIId: Michał Czyż, Wiktoria Duda, Kornel Gałajda, Zofia Klonowska, Nikola Oczek, Aniela Pępkowska, Szymon Popiel, Olga Sadowska, Martyna Tursa, Mateusz Tymczuk;

6.Najlepsi sportowcy:
-Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
Zuzanna Waszkowiak VIIIb i Maciej Bugajski VIIIb
(nagrody rzeczowe ufundował absolwent naszej szkoły – Pan Łukasz Kubot);

7.Najlepsi siatkarze:
Zuzanna Waszkowiak VIIIb, Maciej Bugajski VIIIb i Patryk Stępień VIIIb
(nagrody rzeczowe ufundował Pan Dariusz Biernat);

Create Account



Log In Your Account