PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

1.Najlepsza absolwentka szkoły:
Malwina Liszka VIIIc.

2.Uczniowie nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Lubina:
-Malwina Liszka VIIIc, -Natalia Buras VIIIb, Julia Tycel VIIIb.

3.Najlepsi uczniowie z poziomów:
-klasy IV: Korneli Juszka IVd,
-klasy V: Michał Skuza Vd,
-klasy VI: Kinga Wojtowicz VIa,
-klasy VII: Kalina Kluczyńska VIIb.

4.Nagroda za znaczące osiągnięcia w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych:
Alicja Bartosiewicz VIIIa (nagrodę ufundowali absolwenci naszej szkoły: p. Maria Paszkowska i p. Wawrzyniec Niewodniczański).

5.Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:
IVa: Leon Kopeć 5,45; Julia Dec 5,27; Natalia Malina 5,09; Dawid Rozkosz 5,09; Eliza Wawrzyniak 5,00; Katarzyna Mordas 4,91; Szymon Trajmer 4,91; Filip Głogowski 4,82; Michał Wiącek 4,82;
IVb: Nadia Kruglińska 5,18; Julia Duszyńska 5,09; Gabriela Szabelska 5,09; Maja Gacek 5,00; Amelia Wojtowicz 5,00; Piotr Płuciennik 4,91; Borys Chojnacki 4,82; Krystian Kosterko 4,82;
-IVc: Maja Świtała 5,18; Zuzanna Hawrylczak 5,09; Zuzanna Ślusarek 5,09; Jagoda Januchta 5,00; Hanna Kruczkowska 5,00; Natalia Łojkowska 5,00; Natalia Jodłowska 4,91; Hanna Kowal 4,91; Szymon Matuszczyk 4,91; Amelia Sowa 4,91; Maja Gierczak 4,82; Oliwier Nawrot 4,82;
-IVd: Kornelia Juszka 5,55; Filip Szantalewicz 5,36; Hanna Hanek 5,18; Wiktor Laskowski 5,09; Mateusz Rożek 5,09; Magdalena Dziura 5,00; Alicja Smyk 5,00; Olga Bachusz 4,91; Magdalena Baran 4,91; Julia Mongiałło 4,91; Maja Przybyszewska 4,91; Emilia Fąfara 4,82; Aleksandra Kościelny 4,82;
-Va: Jakub Płonka 5,42; Igor Pożyczka 5,42; Nathan Grzegorczyk 5,38; Karolina Domańska 5,17; Aleksandra Kupiec 5,08; Lena Głowacz 5,00; Mateusz Pachucki 5,00; Jakub Różański 5,00; Piotr Chełpa 4,92; Zuzanna Kowalczyk 4,92; Weronika Nowak 4,83; Weronika Romanek 4,83; Julia Smenda-Figurska 4,83; Katarzyna Duławska 4,75; Nikola Hajduga 4,75; Paweł Smetana 4,75;
-Vb: Zuzanna Gaber 5,42; Anna Biernat 5,27; Milena Cepińska 5,17; Maciej Prokopczak 5,00; Miłosz Łapiński 5,00; Natalia Gomulicka 4,92; Zuzanna Janocha 4,92; Sandra Sobczak 4,92; Pola Strzyżewska 4,83; Liliana Paszkowska 4,75;
-Vc: Viktoria Lembert 5,27; Kinga Łojkowska 5,00; Maksymilian Stąporek 5,00; Aleksander Śmigielski 4,92; Amelia Fabiańczyk 4,83; Maja Szadkowska 4,83; Paweł Pachucki 4,75; Patryk Samoluk 4,75;
-Vd: Michał Skuza 5,58; Patryk Zwarycz 5,50; Piotr Krauze 5,42; Justyna Fedorowska 5,25; Aleksandra Szulc 5,17; Julia Hoculewska 5,00; Wiktor Motwicki 5,00; Adrianna Staszkiewicz 4,92; Hanna Fijołek 4,83;
-VIa: Kinga Wojtowicz 5,55; Marta Tobjasz 5,00; Karolina Kościelny 4,82; Lidia Wierzbicka 4,80;
-VIb: Patrycja Błaszkiewicz 5,45; Maja Hajduk 5,45; Kacper Sukiennik 5,45; Filip Siwek 5,36; Zuzanna Wilk 5,36; Maria Junak 5,27; Karol Szyszyński 5,27; Aleksandra Pązik 5,18; Maja Szydełko 5,18; Ksenia Kwoka 5,00; Lena Suchowacka 5,00; Kacper Toporowski 5,00; Oliwia Kras 4,91; Weronika Ławreszuk 4,91; Nikola Godlewska 4,82;
-VIc: Karolina Garbacz 5,36; Jakub Sznip 5,27; Anna Jarosz 5,09; Ewelina Szenkaryk 4,91; Julia Wołczek 4,91; Alicja Deptuła 4,82; Liwia Kołeczek 4,82; Julita Kardynał 4,82;
-VIIa: Aleksandra Świerczyńska 5,14; Julia Staniszczak 5,07; Kazimierz Baszak 5,00; Pascal Rutkowski 5,00; Rafał Topoła 5,00; Łucja Plesiak 4,93;
-VIIb: Kalina Kluczyńska 5,64; Zuzanna Kruczkowska 5,43; Oliwia Szwabowicz 5,23; Krystian Kowalik 5.07; Magdalena Zawada 5,07; Marcela Kowalczyk 5,00; Maciej Bugajski 4,93; Jan Klonowski 4,93; Paulina Kogut 4,86; Nikola Ciężki 4,79; Zuzanna Gierczak 4,79;
-VIIIa: Alicja Bartosiewicz 5,44; Alicja Majer 5,17; Jonatan Borsuk 4,94; Maja Pilarz 4,94; Aleksandra Juszczak 4,89;
-VIIIb: Natalia Buras 5,83; Julia Tycel 5,78; Matylda Pytlik 5,72;Zofia Woroniecka 5,61; Oliwia Jajko 5,56; Antonina Biernat 5,22; Jolanta Czekajło 5,22; Róża Paszkowska 5,22; Agnieszka Hyrczak 5,17; Zuzanna Olszowiak 5,11; Oliwia Pietrzak VIIIb 5,00; Adrian Strzechowski 4,94; Kornelia Żukiewicz 4,83;
-VIIIc: Malwina Liszka 5,89; Natalia Gołdyn 5,72; Martyna Wągiel 5,72; Tetiana Nowicka 5,56; Alicja Siedziukiewicz 5,53; Zuzanna Iwanowska 5,50; Anna Bobowska 5,28; Karolina Skrzypczak 5,22; Oliwia Gryglicka 5,17; Julia Słysz 5,17; Marcel Tyrakowski 5,06; Kacper Dryja 4,94; Marceli Nalepa 4,94.

6.Najkulturalniejsi uczniowie z poziomów:
-klasy IV: Hanna Kruczkowska IVc,
-klasy V: Igor Pozyczka Va,
-klasy VI: Jakub Sznip VIc,
-klasy VII: Aleksandra Świerczyńska VIIa,
-klasy VIII: Alicja Bartosiewicz VIIIa.

7.Tytuł „Najkulturalniejszej klasy” otrzymała VIIIa.

8.Tytuł „Mola książkowego” otrzymali:
Justyna Tomasiewicz IIc i Jonatan Borsuk VIIIa.

9.„Złotą Tarczę” otrzymało 13 uczniów z klasy III.

10.Najlepsi sportowcy:
-Igrzyska Młodzieży Szkolnej: -Róża Paszkowska VIIIb i Jakub Pązik VIIIb (nagrody rzeczowe ufundował absolwent naszej szkoły – Łukasz Kubot);
-Igrzyska Dzieci: Patrycja Błaszkiewicz VIb i Hubert Cieleń VIb.

11.Uczniowie ze 100% frekwencją:
Nina Kruglińska Ia; Szymon Jaroszyński Ib; Krystian Knysak Ib; Anna Szantalewicz Ib; Katarzyna Ślusarek Ib; Jan Kuczyński Ic; Emilia Teper Id; Wiktoria Półchłopek Id; Antoni Jaworski IIa; Michał Rogalski IIa; Anna Szakiel IIa; Antoni Woroniecki IIb; Aleksandra Opalińska IIb; Wilk Szymon IIc; Karolina Klonowska IVa; Leon Kopeć IVa; Katarzyna Mordas IVa; Nikola Oniszko IVa; Michał Wiącek IVa; Piotr Płuciennik IVb; Hanna Kruczkowska IVc; Jakub Kuciejczyk IVc; Gracjan Lewicki IVc; Filip Szantalewicz IVd; Zuzanna Kowalczyk Va; Zuzanna Gaber Vb; Maja Szadkowska Vc; Michał Skuza Vd; Adrianna Staszkiewicz Vd; Kinga Wojtowicz VIa; Skrzątek Nikola VIb; Zuzanna Wilk VIb; Robert Szwarczyński VIIa; Zuzanna Kruczkowska VIIb; Alicja Majer VIIIa.

12.Przyznano:
-139 tytułów „Przyjaciel szkoły”,
-11 szczególnych podziękowań dla „Przyjaciół szkoły”.

13.Przyznano:
-8 podziękowań dla uczniów działających w teatrze,
-27 podziękowań dla uczniów działających w wolontariacie,
-11 podziękowań dla uczniów działających w Samorządzie Szkolnym,
-14 podziękowań dla uczniów z zespołu „Luz”.

Create Account



Log In Your Account