PŁYWACKIE MISTRZOSTWA POWIATU

Uczniowie naszej szkoły 18 lutego 2019 r. brali udział w drużynowych Mistrzostwach Powiatu w pływaniu rozegranych w SP 7. Na wynik zespołu składał się wyścig sztafetowy 6×25 metrów oraz wyniki indywidualne na dystansie 50 metrów, w czterech stylach. Za uzyskane miejsca zespół otrzymywał punkty, których suma decydowała o wyniku drużynowym. Zajęliśmy ostatecznie 4 miejsce, mając taką samą ilość punktów, jak szkoła na 3 miejscu (SP 9). Bezkonkurencyjny był uczeń klasy 5b – Miłosz Łapiński, który w wyścigu stylem klasycznym, osiągnął jeden z najlepszych wyników całych zawodów.

Skład drużyny: A. Drobot, H. Cieleń, K. Mycan, M. Prokopczak, J. Filon, M. Łapiński i R. Lupa. Dziękujemy i gratulujemy całej drużynie!

Opiekun zespołu: p. M. Stolarczyk.