„PCHEŁKI” ROZBIŁY BANK NAGRÓD

Piątek -13 kwietnia 2018 r.- wbrew przesądom, okazał się dla naszej szkoły niezwykle szczęśliwy.  W Ośrodku Kultury Gminy Lubin w Raszówce odbył się X Otwarty Przegląd Teatru Jednego Aktora.

Celem tej cyklicznie organizowanej imprezy było promowanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży oraz rozwijanie zainteresowań kulturą i sztuką. Do udziału w przeglądzie zgłosiło się wielu uczestników z naszego powiatu. Oczywiście nie mogło zabraknąć w tak doborowym towarzystwie przedstawicieli naszej szkoły.

Miło nam zakomunikować, że Kalina Tryniszewska zdobyła NAGRODĘ GRAND PRIX , a Nikola Szczepańczyk oraz Szymon Wilk I miejsce w X Otwartym Przeglądzie Teatru Jednego Aktora. Wszyscy nasi wspaniali artyści uczą się w klasie Ic i należą do Szkolnego Koła Teatralnego „Pchełki”.

Do konkursu przygotowała dzieci pani Krystyna Gorzelnik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.