PASSIONS W SP 8

Za nami już trzecie wydarzenie!

Odbyło się ono w Szkole Podstawowej nr 8 w Lubinie 06.03.2020 r. Emocji jak zawsze towarzyszyło nam wiele! Podczas rozdzielonych na dwie lekcje warsztatach na sali gimnastycznej uczniowie klas piątych i szóstych mieli możliwość poznać wspaniałe osoby, które opowiedziały im o swoich pasjach!

Na pierwszy ogień ruszył Konrad Dołhun, który zaprezentował swoją największą pasję jaką jest Karate. Opowiedział o swojej historii, a następnie przedstawił uczniom parę uderzeń wykonanych na naszym członku zespołu- Kacprze. Następna zaprezentowała się Wiktoria Szwedzik, której największą pasją jest rysunek. Zdradziła nam swoje plany na przyszłość oraz dała ciekawe rady dla początkujących twórców. Nie brakowało również ciekawostek- wiedzieliście, że Elsa z „Krainy Lodu” początkowo miała mieć krótkie włosy? Serdecznie zapraszamy na Instagrama Wiktorii, gdzie będziecie mieli możliwość zapoznać się z jej wspaniałą twórczością – „independent_creativity”.

Drugą część wykładów rozpoczęła Ola Naglik, która zaprezentowała się ze swoim zainteresowaniem jakim jest śpiew. Oprócz historii bohaterki mieliśmy możliwość wykonać ćwiczenia fonetyczne, które stosują piosenkarze. Na samym końcu swojej opowieści zaśpiewała nam ona piosenkę, która podbiła serca słuchaczy! Na ostatni ogień poszła Zuzanna Biaduń, która opowiedziała o swoich pasjach. Przekonała ona uczniów, że nie ma czegoś takiego jak „słaba pasja” oraz, że nie należy się do czegoś zrażać po pierwszej próbie. Całe wydarzenie zakończyły pytania uczniów do występujących, które przybliżyły im interesujące ich szczegóły.

Dziękujemy serdecznie osobom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością opowiadając o zainteresowaniach, szkole, dzięki której mieliśmy możliwość przeprowadzić wydarzenie, oraz uczniom, bez których nie mogłoby się ono odbyć.

Pamiętajcie! Szukajcie, odkrywajcie i dzielcie się swoimi pasjami! Obserwujcie naszą stronę i czekajcie na nowe wydarzenia!

Uczniowie I LO w Lubinie