„OSOBOWOŚĆ ROKU 2019” – ZAGŁOSUJ NA PANIĄ ELĘ MICHALAK

„OSOBOWOŚĆ ROKU 2019” – ZAGŁOSUJ NA PANIĄ ELĘ MICHALAK

„OSOBOWOŚĆ ROKU 2019” – ZAGŁOSUJ NA PANIĄ ELĘ MICHALAK

Szanowni Państwo.

Polska Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45 organizuje Plebiscyt pod nazwą „Osobowość Roku 2019”. W naszym regionie Plebiscyt prowadzony jest na łamach Gazety Wrocławskiej oraz stronie serwisu www.gazetawroclawska.pl.

Plebiscyt polega na wyłonieniu osobowości roku w drodze głosowania Czytelników w następujących kategoriach:
-Kultura.
-Działalność społeczna i charytatywna.
-Samorządność i społeczność lokalna.
-Biznes.
-Nauka.

Plebiscyt prowadzony jest w poszczególnych miastach i powiatach województwa dolnośląskiego: Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, bolesławiecki, dzierżoniowski, głogowski, górowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, kłodzki, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, milicki, oleśnicki, oławski, polkowicki, strzeliński, średzki, świdnicki, trzebnicki, wałbrzyski, wołowski, wrocławski, ząbkowicki, zgorzelecki, złotoryjski.

Miło nam poinformować, że do kategorii Działalność społeczna i charytatywna została nominowana pani Elżbieta Michalak.

Głosowanie w Plebiscycie odbywa się na dwa sposoby: za pomocą SMS Premium oraz za pomocą tzw. KLIK-a oddanego na stronie Serwisu www.gazetawroclawska.pl.
W przypadku głosowania za pomocą SMS Premium:
-Głosowania SMS dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując prefiks.numer kandydata, np. ABC.1
-W odpowiedzi na SMS, poza zaliczeniem głosu, Głosujący otrzymuje również kod dostępu do e-wydania Gazety, w której Plebiscycie zagłosował (dalej jako „e-wydanie”). Kod dostępu dotyczy tylko e-wydania z dnia, w którym został oddany głos. Nabycie e-wydania następuje zgodnie z treścią regulaminu dostępnego pod adresem Prasa24.pl. Głosujący za pomocą SMS Premium oświadcza jednocześnie, że zapoznał się z tym regulaminem i akceptuje jego treść.
Koszt wysłania jednego SMS-a do 160 znaków wynosi 2,46 zł z VAT (2 zł + VAT).
-Jeden wysłany SMS to 1 głos w Plebiscycie na jednego Kandydata.
-Głosujący w Plebiscycie za pomocą SMS Premium może oddać dowolną liczbę głosów i tym samym uzyskać dostęp do dowolnej liczby e-wydań, przy czym każdorazowe kolejne wysłanie SMS pod numer 72355 powoduje ponowne pobranie opłaty w wysokości 2,46 zł brutto.

Głosować można również za pomocą KLIK-a oddanego na stronie Serwisu www.gazetawroclawska.pl  poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk „GŁOSUJ KLIKIEM”, po zalogowaniu się w tym Serwisie.
-Do głosowania KLIK-iem wymagane jest posiadanie konta użytkownika w Serwisie oraz kredytów upoważniających do głosowania w tym trybie.

Głosowanie będzie trwać do środy, 12 lutego do godz. 23.00.

Jeżeli chcecie Państwo zagłosować na panią Elżbietę Michalak (numer kandydata WDS.208) w kategorii Działalność społeczna i charytatywna powiatu lubińskiego to proszę kliknąć tutaj
Jeżeli chcecie Państwo zobaczyć nominowane osoby w kategorii Działalność społeczna i charytatywna powiatu lubińskiego i aktualną ilość głosów to proszę kliknąć tutaj.

Przed przystąpieniem do głosowania prosimy zapoznać się z regulaminem.

Regulamin Plebiscytu „Osobowość Roku 2019” zobacz.

Zdjęcie i informacje: https://gazetawroclawska.pl

Create AccountLog In Your Account