NOC Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM W KLASIE VD

W piątek 15 marca grupa prowadzona przez p. Sylwię Kruglińską, po raz drugi spędziła noc w szkole podczas imprezy „Noc z językiem angielskim”. Celem spotkania była integracja dzieci, a jednocześnie rozbudzanie zainteresowania językiem angielskim.

Podczas zajęć dzieci bawiły się w gry takie jak: kalambury, word hunt, kahoot, oglądały bajkę opisując jej treść, wystawiały przygotowany przez siebie pokaz mody, prowadziły dialogi.

Po zajęciach, nieco zmęczeni i bardzo głodni, z apetytem spałaszowaliśmy pizzę. Na pamiątkę spotkania dzieci zaprojektowały logo i nazwę wydarzenia, które umieściły na koszulkach, na których złożyły również swoje podpisy. Na dobranoc obejrzeliśmy film „Surferka z charakterem”.

Pełna wrażeń noc zakończyła się o….godz. 6 rano, kiedy to najwytrwalsi zasnęli. Imprezę z pewnością powtórzymy za rok.