Nauczyciele

Elżbieta Adamczyk-Chełpa – edukacja wczesnoszkolna

Aneta Biernat – j. polski

Lidia Baczyńska – świetlica

Kamila Bogus – matematyka

Kamila Borowiec – biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie

Jolanta Borsuk – edukacja wczesnoszkolna

Wiesława Cepińska – edukacja wczesnoszkolna

Natalia Danyło – geografia

Zbigniew Dziubek – edukacja dla bezpieczeństwa

Mariusz Fecko – technika, zastępca dyrektora

Judyta Filon – j. angielski

Krystyna Filon – historia, zastępca dyrektora

Barbara Godlewska – biblioteka

Krzysztof Górski – wychowanie fizyczne, wiedza o społeczeństwie

Krystyna Gorzelnik – edukacja wczesnoszkolna

Chrystian Halicz – edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe

Anna Janich – edukacja wczesnoszkolna

Marta Jarząbek – j. niemiecki

Violetta Kanigowska – informatyka, świetlica

Elżbieta Kiraga – edukacja wczesnoszkolna

Patrycja Kostanowicz – biblioteka (urlop)

Sylwia Kruglińska – j. angielski

Aleksandra Kryś – j. polski

Anna Krupska – matematyka

Rafał Kucharski – świetlica

Jolanta Łagocka – edukacja wczesnoszkolna

Ewelina Maciak – j. angielski

Bożena Małek – matematyka, dyrektor

Jolanta Marciniak – j. polski

Elżbieta Michalak – wychowanie fizyczne

ks. Maciej Michalak – religia

Dawid Michałek – religia

Alicja Mikołajczyk – j. polski, historia (urlop)

Teresa Misztal – biblioteka

Katarzyna Młynarczyk – wychowanie fizyczne

Mirosław Nieśmiertelny – informatyka, technika

Ilona Pałucha – matematyka

Iwona Poźniak – język polski, świetlica

s. Weronika Pasztetnik – religia

Urszula Przybyłowska – matematyka 

Dorota Raczkowska – chemia, fizyka

Agnieszka Radomska – świetlica

Beata Rak – wychowanie fizyczne

Ewa Rogowska – edukacja wczesnoszkolna

Marta Rus – j. niemiecki (urlop)

Lila Sobczyk – pedagog

Olga Sobkowicz – edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Sołtysiak – historia, wychowanie do życia w rodzinie

Joanna Starzyńska – plastyka, muzyka

Marek Stolarczyk – wychowanie fizyczne

Joanna Szumańska-Śliwka – świetlica

Jadwiga Szumczyk – edukacja wczesnoszkolna

Andrzej Szyposz – wychowanie fizyczne

Barbara Turbak – edukacja wczesnoszkolna, przyroda

Beata Tylkowska – j. angielski

Iwona Wilk –  świetlica

Katarzyna Zakrzewska – religia

Create Account



Log In Your Account