NAJLEPSI MATEMATYCY Z ÓSEMKI

Dnia 24.05.2018 r. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursach matematycznych.

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur wyróżnienia otrzymali:
-Łukasz Leśniewski 3e
-Filip Plata 3b
-Michał Wiącek 3a
-Karol Sidełko 4b
-Kacper Sukiennik 5b
-Kalina Kluczyńska 6b
-Zofia Woroniecka 7b.

Uczniowie klas czwartych i piątych brali udział w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM O TYTUŁ NAJLEPSZEGO MATEMATYKA.
Tytuł najlepszego matematyka w klasach czwartych otrzymał Michał Karnas z klasy 4d. Drugie miejsce w tym konkursie otrzymał Patryk Zwarycz z klasy z klasy 4d, a trzecie Paweł Pachucki z 4a.
Tytuł najlepszego matematyka w klasach piątych otrzymała Karolina Garbacz z klasy 5c. Drugie miejsce w tym konkursie otrzymał Kacper Sukiennik z klasy z klasy 5b, a trzecie Kinga Wojtowicz z 5a.

Dla uczniów klas szóstych i siódmych odbył się SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY Z GEOMETRIĄ ZA PAN BRAT.
W poziomie klas szóstych pierwsze miejsce zdobył Kazimierz Baszak z klasy 6a, a drugie Kalina Kluczyńska z 6b.
W poziomie klas siódmych pierwsze miejsce zdobyła Malwina Liszka z klasy7c, drugie Natalia Gołdyn z 7c, trzecie Natalia Buras z 7b.

Pani dyrektor Bożena Małek wręczyła zwycięzcom nagrody i dyplomy, gratulowała im sukcesu i zachęciła do dalszej pracy. Wręczenie nagród połączone było z projekcją ciekawego filmu o złudzeniach matematycznych. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.