MIKOŁAJKOWYCH SZALEŃSTW CIĄG DALSZY

Grudniowy dzień w ramach akcji Samorządu Uczniowskiego „Szalona Klasa” miał oczywiście świąteczny charakter. Tym razem należało mieć na głowie czapkę św. Mikołaja. Najlepiej z tego zadania wywiązały się kl. I a i kl. VIII c. To jest też czołówka naszego rankingu. Obie klasy mają po 300 punktów. Rywalizacja jest więc zacięta. Tuż za nimi uplasowała się kl. II a, która do tej pory zdobyła 296 punktów. Wysokie lokaty mają też kl. V a (278 pkt) i kl. I d (263 pkt).

Uczniowie klas I – III tego dnia mieli również okazję posłuchać „Bajek z Kraju Mikołajów”, które czytały im ósmoklasistki w ramach świątecznej akcji głośnego czytania.

Przypominamy, że w styczniu przychodzimy w maskach karnawałowych. Zachęcamy do samodzielnego ich wykonania. Będzie to świetna okazja do zaprezentowania własnego dzieła.