MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY

6 grudnia w naszej szkole jak co roku można było spotkać św. Mikołaja. Cały dzień w szkolnej czytelni odbywały się spotkania z sympatycznym brodaczem i jego śnieżynkami. Dzieci po zaśpiewaniu świątecznej piosenki lub kolędy otrzymywały prezenty. Do Mikołaja ustawiały się kolejki, a niektórzy odważyli się nawet usiąść mu na kolanach. Mikołaj przechadzał się też po korytarzach, wywołując wrzawę zwłaszcza wśród młodszych uczniów. W tym radosnym dniu w czytelni można było także obejrzeć wystawę „Mikołajki z Mikołajkiem” nawiązującą do znanego cyklu książek R. Goscinnego i J. J. Sempe. Mikołajkowe atrakcje zorganizował dla uczniów Samorząd Uczniowski wraz z panią Martą Jarząbek i panią Barbarą Godlewską, a wystawę przygotowała pani Teresa Misztal.