MIKOŁAJKI Z MIKOŁAJKIEM

7 grudnia 2017 r. w szkolnej czytelni odbyła się kolejna impreza czytelnicza. Tym razem były to „Mikołajki z Mikołajkiem”. Zostali na nią zaproszeni uczniowie klasy IVc i IVd. Na początku spotkania pani Barbara Godlewska opowiedziała dzieciom o autorach słynnego cyklu książek o Mikołajku oraz zapoznała wszystkich z polską i francuską stroną internetową poświęconą tej postaci literackiej.

Świąteczny nastrój podkreśliło wystąpienie przewodniczącej SU, która przeczytała jedno z opowiadań z tomu „Nowe przygody Mikołajka”. Na zakończenie uczestnicy imprezy otrzymali cukierki i wzięli udział w losowaniu świątecznych upominków, które wręczył im św. Mikołaj. Imprezę przygotowała pani Barbara Godlewska wraz z członkami Klubu Czytelniczego.