„MIKOŁAJ JEST WŚRÓD NAS”

Jak co roku grupa wolontariuszy z naszej szkoły uczestniczy w integracyjnym spotkaniu Mikołajkowym z zaprzyjaźnionymi uczniami  z Zespołu Szkół i  Placówek Oświatowych w Lubinie.

Na tę świąteczną imprezę w tym roku przyjechały również dzieci niepełnosprawne z Kątów Wrocławskich. Od wielu lat organizatorami tej cyklicznej imprezy jest p. Ela Michalak – opiekun wolontariatu i Aldona Karlak – nauczyciel z ZS i PO. Jak zawsze spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Uczniowie z obydwóch szkół przygotowali słodki poczęstunek , upiekli ciasta, wręczyli sobie nawzajem świąteczne prezenciki własnoręcznie wykonane. Mikołaj wręczał  prezenty dla wszystkich dzieci .

Nasi wolontariusze przekazali również maskotki i gry planszowe naszym zaprzyjaźnionym dzieciom pozyskane z akcji charytatywnych w szkole, a także drobne podarunki od  klasy Vc. Wspólne gry i zabawy, prezenty…. dały dużo wrażeń radości i wszystkim uczestnikom.