MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

25 stycznia 2019 r. odbył się Międzyszkolny Turniej Języka Niemieckiego klas czwartych. W turnieju wzięli udział uczniowie Zielonej Szkoły oraz uczniowie klasy IVa naszej szkoły pod opieką pani Marty Jarząbek.

Uczniowie Zielonej Szkoły i SP 8 w sześciu mieszanych zespołach przystąpili do wspólnej zabawy. Między innymi rozwiązywali krzyżówki i łamigłówki, układali domina językowe, grupowali zbiory wyrazów. Nad wszystkim czuwały Malwina Liszka i Karolina Skrzypczak z klasy VIIIc, które prowadziły Turniej.

Uczniowie klas czwartych pracowali z dużym zaangażowaniem i radością jednocząc swoje językowe umiejętności. Wszystkie drużyny z napięciem obserwowały dynamicznie zmieniającą się punktację na tablicy wyników aż wyłoniono zwycięski zespół. Najlepsi otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy słodycze.

Dziękujemy Zielonej Szkole za serdeczne przyjęcie i wspólną zabawę.