MEDALE NA SPORTOWYCH IGRZYSKACH DZIECI

21 maja 2019 r. dziewczynki i chłopcy głównie z klasy IVb reprezentowali szkołę w zawodach lekkoatletycznych (w trójboju lekkoatletycznym) w ramach rywalizacji międzyszkolnej na etapie powiatowym. Zaprezentowali się świetnie zdobywając zarówno dziewczynki jak i chłopcy srebrne medale.

Skład naszych drużyn:
-dziewczynki – Julia Duszyńska, Maja Gacek, Daria Strzechowska, Hanna Maczyńska, Martyna Sokal, Gabriela Szabelska, Kinga Dworniczak – opiekun i nauczyciel uczący pani Anna Stolarczyk;
-chłopcy – Mikołaj Jaskólski, Borys Chojnacki, Miłosz Łukasiewicz, Natan Pacyna, Wojciech Mucha, Karol Blicharski, Filip Hawrylczak – opiekun i nauczyciel uczący pan Krzysztof Górski. Z chłopcami wystartował jeszcze przedstawiciel klasy Vb Igor Drogosz, którego na co dzień uczy pan Marek Stolarczyk.

Gratulujemy medalistom i ich opiekunom.