„MASTERCHEF JUNIOR”

19 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się II edycja konkursu kulinarnego „Masterchef Junior” dla uczniów klas II i III. W Jury zasiedli: Pani Krystyna Filon – wicedyrektor szkoły, Pani Jolanta Borowska była nauczycielka biologii, Pani Małgorzata Barabaś – intendentka i gość specjalny, Pani Dorota Szarkowicz – właścicielka restauracji „Miedziana” w Lubinie.

Do zmagań konkursowych zgłosiło się 12 uczestników, którzy podjęli się kulinarnych wyzwań. Siedem konkurencji przygotowanych przez organizatorów nie sprawiło większych trudności, wręcz wszyscy doskonale się bawili, a na koniec zostali nagrodzeni. Fundatorami nagród była Rada Rodziców i Projektantka firmy KazAnn, która sprawiła idealną na tę okazję niespodziankę i dla każdego uczestnika uszyła kucharski fartuszek.

Organizatorzy konkursu: p. Jolanta Łagowska, p. Chrystian Halicz i p. Jagoda Szumczyk.