„MAM TALENT 2018”

21 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się show „Mam Talent 2018”. Impreza została przygotowana przez panią wicedyrektor Krystynę Filon oraz Samorząd Uczniowski. Celem imprezy było zaprezentowanie przez uczniów szkoły swoich przeróżnych talentów oraz pasji. 14 marca odbyły się eliminacje, podczas których wyłoniono 34 uczestników w różnorodnych prezentacjach. Uczniowie śpiewali, tańczyli, recytowali i zabawiali nas gimnastyką artystyczną.

Prezentacje oceniało jury w składzie p. wicedyrektor Krystyna Filon, nauczycielka p. Anna Krupska, przedstawicielka Rady Rodziców p. Justyna Pępkowska oraz przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Julia Słysz.

Nagrodę Grand Prix otrzymała Marysia Rogalska, która zaśpiewała utwór pt. „Lustra”. I miejsce: – Piotr Sell z Ic, który zaśpiewał piosenkę pt: „Mały odkrywca”. Przyznano również wyróżnienia szczególne dla Basi Baszak, Leny Pyzik, Zuzi Gaber, Kacpra Grześkiewicza, Wiktorii Rutki i Amelii Wojtowicz. Pozostałe wyróżnienia otrzymali: Nikola Szczepańczyk, Natalia Spólnicka, Wioletta Zawadka i Maja Gacek. Nagrodę Publiczności otrzymał dziewczęcy zespół z VIIb w składzie Oliwia Pietrzak, Tosia Biernat, Róża Paszkowska, Natalia Buras i Jola Czekajło. Dziewczyny zaśpiewały utwór własny „Jadę na Hel” i podbiły serca publiczności.