MAŁY PIŁKARZ/MAŁY SIATKARZ – PODSUMOWANIE ZAJĘĆ

W minionym roku szkolnym, chętni chłopcy z naszej szkoły z klas IV-VI, uczestniczyli w licznych zajęciach sportowych popołudniowych pod nazwą „Mały Piłkarz” oraz „Mały Siatkarz”. Zajęcia były powiązane z przygotowaniami do rywalizacji międzyszkolnej w piłce nożnej, siatkówce oraz przygotowywały do startu w licznych konkurencjach lekkoatletycznych. W sumie w całym roku szkolnym w ramach tych zajęć przeprowadzono 40 godzin sportowych z dziećmi. Chłopcy bardzo chętnie i z uśmiechem w nich uczestniczyli.

Przyczyniły się one do wielu sukcesów dzieci w zawodach sportowych („Sportowe Igrzyska Dzieci”):
-2 miejsce chłopców w piłce nożnej na etapie powiatowym;
-2 miejsce chłopców w trójboju lekkoatletycznym na etapie powiatowym;
-2 miejsce chłopców w drużynowych biegach przełajowych na etapie powiatowym (klasy IV-VI);
-1 miejsce – najlepszy wynik punktowy w drużynowych biegach przełajowych licząc tylko chłopców ze wszystkich klas IV w powiecie;
-4 miejsce w mini siatkówce na etapie powiatowym.

W tych sukcesach znaczący był udział chłopców z klasy IV b (nie licząc zawodów w piłkę nożną). Zajęcia prowadził Pan Krzysztof Górski, nauczyciel wychowania fizycznego.