„MALUCHY LUBIĄ WIERSZE”

10 kwietnia 2018 r. w naszej szkole, jak co roku odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Maluchy lubią wiersze” klas I-III. Organizatorem konkursu była p. O. Sobkowicz i p. B. Cepińska.

W konkursie wzięło udział 19 uczniów. Głównym celem konkursu było, rozwijanie recytatorskich uzdolnień i popularyzowanie wierszy.

Biorąc pod uwagę: kulturę słowa, interpretację utworu i wrażenie artystyczne, jury wyłoniło następujących zwycięzców:
-I miejsce: Kalina Tryniszewska  kl. I c, Szymon Popiel kl. II a, Leon Kopeć kl. III b,
-II miejsce: Nikola Szczepańczyk kl. I c, Amelia Wojtowicz kl. III c,
-III miejsce: Alicja Gątkowska kl. I b, Szymon Popiel kl. I d, Natalia Malina kl. III a, Maja Gacek kl. IIIc.

Uczniowie, którzy zdobyli I miejsce, będą reprezentować naszą szkołę 24 kwietnia 2018r. w Rejonowym Konkursie Recytatorskim w MCK w Legnicy.

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów.