MAJSTERKOWO I ZABAWOWO

30 stycznia 2018r. klasa Ia odwiedziła market budowlany Castorama w Lubinie.  Uczniowie mieli okazję odbyć warsztat edukacyjny „Majsterkowo”. Przewodnim tematem były wyroby z drewna. Zajęcia te miały na celu zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów oraz pobudzenie ich kreatywności. Pod okiem specjalistów z Castoramy nasi uczniowie doskonalili swoje zdolności manualne poprzez tworzenie ozdoby 3D używając do tego deski drewnianej, gwoździ i sznurka. Okazało się, że majsterkowanie jest łatwe i dodatkowo sprawia wiele satysfakcji. Uczestnicy z wielkim przejęciem wbijali gwoździki i wcale nie potrzebowali do tego pomocy dorosłych. Stukanie młotkiem było dla wszystkich wielką frajdą! Gotowe przedmioty prezentowały się wspaniale i jakże wielka była satysfakcja dzieci z ich wykonania!

Wychowawca, jak i dzieci pragną złożyć ogromne podziękowania Paniom, które z uśmiechem i troską opiekowały się grupą podczas warsztatów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne.