MAJSTERKOWICZE Z IIIE

23 lutego 2018 r. uczniowie z klasy IIIe uczestniczyli w warsztatach dla małych majsterkowiczów. Były one przeprowadzone w markecie budowlanym Castorama. Nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonywanej pracy czuwali doświadczeni pracownicy sklepu. Celem zajęć było  rozbudzenie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzenie wyobraźni oraz zdobycie nowych umiejętności praktycznych takich jak: wbijanie gwoździ, łączenie elementów drewnianych wg instrukcji.

Wszyscy uczniowie fantastycznie poradzili sobie z zadaniem. Zdolni majsterkowicze wykonali pięknie ozdobione skrzynki na narzędzia. Poza tym dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, długopisy, notesy  i słodkie batoniki. Z takiej formy zajęć praktycznych  uczniowie byli bardzo zadowoleni.