„LISTY DO PRZYSZŁOŚCI”

Kuratorium Oświaty w Krakowie, a także Zamek Królewski na Wawelu oraz TAURON Polska Energia zaprosili uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z województw: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego oraz śląskiego  do wzięcia udziału w Konkursie „Listy do przyszłości”, który zorganizowano  w ramach projektu „Wawelska Kapsuła Czasu z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę”. Zaproszenie to z wielkim entuzjazmem przyjęli także uczniowie naszej szkoły.

Zadaniem uczestników Konkursu było napisanie listu do swojego rówieśnika z przyszłości, który dotyczył jednego z następujących tematów:
-Jak spędzam czas wolny?
-Co chciałbym robić, gdy dorosnę?

100 najlepszych listów wyłonionych w Konkursie umieszczonych zostanie w Kapsule Czasu na Wawelu. W szkolnym etapie konkursu najlepsze listy napisali: Kalina Kluczyńska, Liwia Kołeczek, Alicja Bartosiewicz, Tetiana Nowicka, Katarzyna Duławska oraz Nathan Grzegorczyk.

Za pomoc w przeprowadzeniu konkursu składamy podziękowania p. Barbarze Godlewskiej.