LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU

LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU

LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA POWIATU

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu, które rozegrane zostały 16.05.2018 r., na stadionie RCS były świetną okazją do lepszego poznania poszczególnych konkurencji „królowej sportu”, poprawy swoich życiówek oraz rywalizacji z reprezentacjami lubińskich szkół podstawowych i gimnazjów.

Zawody odbyły się przy letniej pogodzie i zakończyły się 2 miejscem w ogólnej klasyfikacji dziewcząt i 5 miejscem chłopców. Zdobyliśmy też dużo medali i punktowanych miejsc: 2 i 3 miejsce w biegu na 600 m. N. Pilarz i A. Hyrczak, 2 miejsce Z. Iwanowskiej w biegu na 300 m., 3 msc. R. Paszkowskiej w skoku w dal i Z. Woronieckiej w rzucie oszczepem, 3 m. M. Iwaniec w biegu na 100 m. i A. Biernat w biegu na 1000 m. Zachwyciły nas sztafety w wykonaniu dziewcząt i chłopców – 1 miejsce dziewcząt w sztafecie szwedzkiej (J. Czekajło, A. Hyrczak, M. Wągiel, N. Pilarz) oraz 2 m. w sztafecie 4x 100 (M. Pytlik, M. Iwaniec, Z. Olszowiak, R. Paszkowska) oraz dzielnych chłopców: 2 miejsce w sztafecie 4x 100 (K. Grześkiewicz, J. Pązik, J. Szwabowicz, D. Wrona) i 3 m. w sztafecie szwedzkiej (K.Goraj, O. Jaworski, T. Cieleń, J. Borsuk). Rekordy życiowe poprawili: w pchnięciu kulą – O. Jajko, w skoku w dal J. Pązik (5,15), K. Grześkiewicz i D. Wrona w biegu na 100 m oraz w biegu na 300 m. J. Borsuk.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzorową postawę i piękną walkę sportową niezależnie od zajętego miejsca! Brawo My!

Opiekunami reprezentacji byli p. A. Stolarczyk i p. M. Stolarczyk.

 

Create AccountLog In Your Account