KONKURSY W SLO

Uczniowie naszej szkoły z klas 7-8 chętnie uczestniczyli w konkursach z j. angielskiego organizowanych przez Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie.

Jednym z konkursów był “Landmarks of English Speaking Countries”. To konkurs plastyczny, w którym należało przedstawić ciekawe miejsca w krajach anglojęzycznych. Nasza uczennica Zuzanna Iwanowska z klasy 8c zajęła w nim II miejsce.

Kacper Grześkiewicz z klasy 8a zdobył wyróżnienie w XXI rejonowym przeglądzie piosenki anglojęzycznej „Thank you for the music”. Przy ocenie brane były pod uwagę: walory głosowe, dobór repertuaru, poprawność językowa, dykcja i interpretacja utworu.

Malwina Liszka oraz Alicja Siedziukiewicz z klasy 8c zajęły 8. miejsce konkursie gramatyczno-leksykalnym z języka angielskiego pt. „When in Rome, do as the Romans do”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.