KONKURS W CK MUZA

19 marca 2018 r. w Centrum Kultury Muza odbył się międzyszkolny finał czwartej edycji konkursu wiedzy o gospodarowaniu odpadami komunalnymi na terenie Gminy Miejskiej Lubin dla klas IV szkół podstawowych. Celem konkursu było propagowanie wiedzy na temat systemu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie naszego miasta, a w szczególności prawidłowego sposobu segregacji odpadów.

W finale wzięło udział 9 szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Oliwia Rysz kl. 4a, Aleksandra Kupiec kl. 4a oraz Pola Kwoczka kl. 4c.

Drużyny biorące udział w finale miały za zadanie wykazać się wiedzą o gospodarowaniu odpadami komunalnymi na terenie naszego miasta Lubina odpowiadając na pytania losowane przez koło fortuny, rozwiązać rebusy, skróty, ułożyć hasła ekologiczne oraz prawidłowo posegregować przygotowane odpady.

Uczennice naszej szkoły wykazały się bardzo dużą wiedzą i zdobyły III MIEJSCE .

Na widowni sali kinowej gorąco zagrzewała naszą drużynę do rywalizacji klasa 4c za pomocą okrzyków i transparentów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczennice do konkursu przygotowała p. Barbara Turbak.