KONKURS TEATRU JEDNEGO AKTORA W KLASACH I-III

13 lutego 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Teatru Jednego Aktora dla uczniów klas I – III zorganizowany przez p. Barbarę Cepińską i p. Olgę Sobkowicz, którego celem było popularyzowanie piękna mowy ojczystej oraz upowszechnianie wśród uczestników literatury dziecięcej.

W konkursie wzięło udział 19 uczniów z klas: Ia, b, c, d, IIa, b, c, d i IIIa. Występy małych aktorów  oceniało jury w składzie : p. dyr Krystyna Filon , p. Barbara Godlewska i p. Lila Sobczyk według następujących kryteriów : kultura słowa, interpretacja utworu, ogólny wyraz artystyczny oraz ruch sceniczny. Jury miało trudne zadanie w wytypowaniu najlepszych prezentacji.

Przyznano miejsca w dwóch kategoriach wiekowych.

KLASY I:
-I miejsce – Monika Jakowyszyn,
-II miejsce – Laura Oblej,
-III miejsce – Anna Szantalewicz i Pola Szymańska.

KLASY II:
-I miejsce – Kalina Tryniszewska i Szymon Wilk,
-II miejsce – Nikola Szczepańczyk,
-III miejsce – Szymon Popiel i Piotr Sell.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ponieważ będą reprezentować szkołę w Powiatowym Przeglądzie Teatru Jednego Aktora.

Trzymamy kciuki. POWODZENIA!