KONKURS RECYTATORSKI „PEGAZIK”

29 lutego 2020 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbyły się eliminacje powiatowe XXVI Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych oraz XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych „PEGAZIK” 2020.

Wzięły w nich udział uczennice naszej szkoły. W recytacji reprezentowały nas: Natalia Malina z kl. 5a, Oliwia Pająk z kl. 5d, a także Maja Szadkowska z kl. 6c. Poezję śpiewaną wykonały: Emilia Fąfara i Alicja Smyk z kl.5d. W wyniku burzliwych obrad jury wśród wyróżnionych uczestników recytujących poezję lub prozę znalazły się: Oliwia Pająk oraz Natalia Malina, zaś z kategorii poezji – Alicja Smyk. Nagrodę otrzymała Emilia Fąfara.

Gratulujemy wyróżnionym uczennicom oraz ich opiekunom artystycznym, pani Jolancie Marciniak (recytacja) oraz Joannie Starzyńskiej (poezja śpiewana). Życzymy dalszych sukcesów!