KOLEKCJONERZY I HOBBYŚCI

3 marca 2018r. Oddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zorganizował X Przegląd Zbiorów Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów.

Kilkanaście kolekcji mieli do obejrzenia goście Galerii Piastów w Legnicy. „Chomikowanie” zbiorów przyciągnęło tłumy do centrum handlowego. Każdy zainteresowany znalazł wśród ekspozycji miejsce dla siebie.

Tego, że wyobraźnia dziecięca nie ma granic, doświadczył na pokazie kolekcjonerskim każdy zainteresowany zwiedzaniem tej oryginalnej wystawy. Można było zobaczyć pełny przekrój towarzyszy kolekcjonerów. Kilkuletni adepci „zbieraczej sztuki” wykazali się pomysłowością i wieloletnią determinacją w branży kolekcjonerskiej.

W tym Przeglądzie naszą szkołę reprezentował uczeń kl. Ia Bartosz Bogdański (wychowawca: p. Chrystian Halicz) z kolekcją dinozaurów, który ostatecznie zajął I miejsce w X Przeglądzie Zbiorów Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów.

Serdecznie gratulujemy!