KOLEJNE SUKCESY SZYMONA WILKA

Na początku tygodnia pisaliśmy o sukcesach ucznia klasy III c Szymona Wilka. Artykuł na ten temat możecie Państwo przeczytać na naszej stronie. Pisząc go, nawet nie przypuszczaliśmy, że w zaledwie kilka dni później Szymon da naszej szkole kolejny powód do ogromnej dumy! Jak się okazało, nasz mały artysta nie spoczął na laurach, tylko postanowił spróbować swoich sił w kolejnych konkursach i festiwalach.

Z ogromną radością informujemy, że Szymon, uczeń p. Krystyny Gorzelnik został wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Recytatorskim „Na skrzydłach poezji” organizowanym przez Wielofunkcyjny Ośrodek Kultury w Rudominie na Litwie. Jury tego konkursu doceniło Szymona “za oryginalność”. Przypomnijmy, chłopiec podbija serca kolejnej już komisji interpretacją wiersza Jana Brzechwy pt. „Opowiedział Dzięcioł Sowie”.

To nie koniec sukcesów Szymona. Chłopiec został również nagrodzony I miejscem w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Zarzuć sieć na wiersz” organizowanym przez Nadarzyński Ośrodek Kultury, otrzymał tam też Nagrodę Publiczności. Kolejnym osiągnięciem jest I miejsce w XXIV Małym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Łącznie, to daje 6 nagród w ciągu dwóch miesięcy!

Szymonowi serdecznie gratulujemy – dumna jest cała szkoła!

Zdjęcia z prac jury w Międzynarodowym Konkursie Recytatorskim „Na skrzydłach poezji” zobacz