Klasy sportowe

Piłka siatkowa cieszy się dużą popularnością wśród uczniów naszej szkoły. Od wielu lat funkcjonowały w naszej szkole klasy o zwiększonej liczbie godzin wychowania fizycznego. Uczniowie tych klas realizują naukę wychowania fizycznego w wymiarze 6 godzin tygodniowo, z akcentem na naukę gry w piłkę siatkową.

Wszechstronne kształcenie uczniów pod względem motorycznym jak i opanowania różnorodnych umiejętności ruchowych, przyczynia się do osiągania przez naszych wychowanków znaczących sukcesów sportowych w wielu dyscyplinach, indywidualnych, a także zespołowych.

Nasi wychowankowie uzyskują wspaniałe rezultaty podczas zawodów na szczeblu powiatowym, regionalnym, jak i w wojewódzkim i ogólnopolskim.

Współzawodnictwo sportowe szkół