„JAK WOJTEK ZOSTAŁ STRAŻAKIEM”

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III „Jak Wojtek został strażakiem”. Głównymi celami konkursu było rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych, promowanie ekspresji plastycznej, a także promowanie sylwetki odważnego chłopca -Wojtka z książeczki Czesława Janczarskiego, “Jak Wojtek został strażakiem”, który uratował Henia z płonącego domu.

Zadanie uczestników polegało na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice, obrazującej sceny książkowe. Na konkurs wpłynęło 15 prac plastycznych.

W dniu 5 czerwca 2019 roku komisja konkursowa w składzie p. Agnieszka Radomska i p. Iwona Wilk, wyłoniła laureatów konkursu, przyznając ich pracom I, II, III miejsca. Jury podjęło decyzję o przyznaniu wyróżnienia. 6 czerwca w świetlicy szkolnej odbyło się wręczenie nagród laureatom. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy.

Laureaci konkursu:
-I miejsce: Anna Szantalewicz z kl. Ib,
-II miejsce: Milena Łapińska z kl Ia.