INTEGRACYJNY BAL KARNAWAŁOWY

1 lutego 2018 r. po raz 15 odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy „Baw się razem z nami -Twoimi przyjaciółmi”, który został zorganizowany przez wolontariuszy z TPD przy SLO i SP 8 pod opieką p. Elżbiety Michalak.

Bal skierowany był do osób niepełnosprawnych, w którym brali udział podopieczni wraz z opiekunami (ok. 200 osób) z:
-Warsztatów Terapii Zajęciowej „Przytulisko”,
-WTZ „Kameleon”,
-WTZ „Promyk”,
-WTZ „Słoneczko”,
-Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych,
-Stowarzyszenia „A Tacy Sami”,
-Stowarzyszenia „Równe Szanse”,
-Stowarzyszenie „Dać Nadzieję”,
-WTZ „Kameleon”,
-wolontariusze z SLO i SP8,
-uczniowie z Gimnazjum nr 3.

Nasze przedsięwzięcia cieszą się wciąż rosnącą popularnością, mają na celu integrację osób zdrowych z niepełnosprawnymi i dostarczają wszystkim uczestnikom ogromną radość i niezapomniane wrażenia. W tym roku swoją obecnością zaszczycił nas Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Marek Mendyk.

W przygotowaniu tak dużej imprezy korzystamy z pomocy uczniów i ich  rodziców, którzy z chęcią przygotowują poczęstunek: kupują napije i słodkości oraz pieką pyszne ciasta. W tym roku szkolnym z ogromnym zapałem do pomocy i współpracy włączyła się Rada Rodziców z SP 8 wspierając nasze akcje. Za ten dar serca serdecznie im dziękujemy.