INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

Zgodnie z projektem rozporządzenia MEN od 25 maja 2020 r. uczniowie klas I-III mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych, a wszyscy uczniowie szkoły mogą korzystać z konsultacji z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Dostęp do szkoły jest w dalszym ciągu ograniczony. Musimy pracować i uczyć się w reżimie sanitarnym stosując wytyczne GIS, MEN i MZ.

21 maja 2020 r. otrzymaliście Państwo na komunikator w edzienniku procedury, które od 25 maja 2020 r. obowiązują w naszej szkole.

Ze względu na małą ilość uczniów, którzy przyjdą do szkoły w dniach 1-5 czerwca 2020 r. stołówka szkolna nie będzie wydawać obiadów. Proszę zaopatrzyć swoje dzieci w kanapki i napoje.

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z wychowawcami klas lub dyrekcją szkoły.