OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

Edukacja przez Szachy

szachy

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Radość i miłość są skrzydłami wielkich przedsięwzięć.
Johann Wolfgang Goethe

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
23. September 2017, 13:07
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
271 dni
19 godzin
52 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Sukcesy sportowe na szczeblu ogólnopolskim

 foto

Sukcesy sportowe na szczeblu ogólnopolskim Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
07.02.2015.

Sukcesy sportowe na szczeblu ogólnopolskim


Nasi uczniowie przygotowywani przez wspaniałych trenerów wielokrotnie zdobywali mistrzostwo Dolnego Śląska w grach zespołowych i lekkoatletyce.
Jako reprezentanci województwa dolnośląskiego osiągali znaczące sukcesy sportowe w finałach ogólnopolskich.


2016- VII miejsce: Mistrzostwa Polski (Słubice), trener Andrzej Szyposz - czwórbój lekkoatletyczny chłopców, skład: Kacper Sobczak, Magnus Herliczka, Dylan Szuba, Jędrzej Majewski, Jakub Szwabowicz, Karol Korzan
(zobacz artykuł)

2013 - II miejsce: Mistrzostwa Polski (Łódź), trener Andrzej Szyposz - bieg sztafetowy 4x100m chłopców, skład: Dawid Kulpa, Marcel Jurgiel, Karol Szuszkiewicz, Demirelli Kozłecki
(zobacz artykuł)

2011- III miejsce: Mistrzostwa Polski (Siedlce), trener Marek Stolarczyk - czwórbój lekkoatletyczny chłopców, skład: Konrad Koselski, Natan Lewiński, Michał Panasiuk, Maksymilian Siedziukiewicz, Szymon Biziorek, Patryk Strychalski
(zobacz artykuł)

2011 - II miejsce: Mistrzostwa Polski (Łódź), trener Marek Stolarczyk - bieg sztafetowy 4x100m chłopców, skład: Konrad Koselski, Michał Panasiuk, Maksymilian Siedziukiewicz, Natan Lewiński
(zobacz artykuł)

2004 - VI miejsce: Mistrzostwa Polski (Kraśnik), trener Marek Stolarczyk - mini piłka nożna chłopców, drużyna w składzie: Krzysztof Świerzko, Damian Dąbrowski, Mateusz Kosmala, Sebastian Ardeli, Aleksander Siarnik, Mariusz Szymański, Mateusz Kasperski

1993 -  III miejsce: Mistrzostwa Polski (Elbląg), trener Krzysztof Drozdowski - piłka ręczna chłopców


1992 - I miejsce: Mistrzostwa Polski (Białystok), trener Krzysztof Drozdowski - piłka ręczna chłopców

Zmieniony ( 10.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »