Edukacja przez Szachy

szachy

Rozmawiać i poznawać na tym polega szczęście.
Platon

23. September 2017, 12:49

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny Drukuj Poleć znajomemu
01.02.2014.
Logowanie się do dziennika elektronicznego.
Kliknij w ikonę.

ikonka_idziennik

------------------------------------------------------------------------

Ogólne uwagi o dzienniku elektronicznym:

1. Wymagania sprzętowe:
Komputer z zainstalowaną przeglądarką internetową, jedną z:
- Internet Explorer 9 lub nowszy
- Mozilla Firefox 3.5 lub nowsza,
- Opera 10.0 lub nowsza,
- Chrome 10.0 lub nowszy.

2. Plany lekcji są na bieżąco aktualizowane. Jeżeli przy przedmiocie jest przekreślone nazwisko nauczyciela oznacza to, że nie ma (nie będzie) go na lekcji. Wówczas uczniowie będą mieć zastępstwo. Jeżeli przekreślony jest przedmiot i nazwisko nauczyciela oznacza to, że  lekcja nie odbędzie się. Taka sytuacja może wystąpić tylko w klasach IV-VI, gdy jest to pierwsza lub ostatnia lekcja.

3. Wszystkie dane potrzebne do zalogowania się do dziennika elektronicznego otrzymali Rodzice na zebraniach z wychowawcami. Jeżeli Rodzica nie było na zebraniu, będzie mógł te dane otrzymać tylko osobiście (za okazaniem dowodu osobistego) w sekretariacie szkoły.  Na zebraniu otrzymali Państwo oddzielne dane do logowania dla 2 rodziców/opiekunów prawnych oraz dla ucznia.

4. W przypadku zagubienia hasła należy taki przypadek zgłosić wychowawcy klasy. Wówczas będzie wygenerowane nowe hasło, a Rodzic będzie mógł je po kilku dniach odebrać w sekretariacie szkoły.

5. Jeżeli rodzic lub uczeń będzie przy jednym logowaniu popełniał błędy, wówczas system zablokuje dostęp do dziennika elektronicznego takiemu użytkownikowi. W takim przypadku należy ten fakt zgłosić wychowawcy klasy i dostęp zostanie odblokowany.

6. Korzystanie z dziennika elektronicznego jest bezpłatne.

7. Instrukcję obsługi (pdf) zobacz oraz część instrukcji firmy ProgMan dotyczącej panelu rodzic/uczeń (pdf) zobacz .

Zmieniony ( 19.09.2014. )