OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

Edukacja przez Szachy

szachy

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
23. September 2017, 14:56
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
271 dni
18 godzin
3 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Otwarcie pracowni przyrodniczej

 foto

Otwarcie pracowni przyrodniczej Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
16.03.2011.

przyroda717 marca 2011 r. pozostanie w historii szkoły ważną datą. W tym dniu, po wielu miesiącach przygotowań, została uroczyście otwarta pracownia przyrodnicza. Wstęgę przecięła pani Bożena Małek (dyrektor szkoły) i pan Andrzej Pudełko (naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta w Lubinie).
Na uroczystości byli obecni także przedstawiciele rodziców, nauczyciele, dziennikarze lokalnych mediów i oczywiście uczniowie. Zostały zaprezentowane niektóre możliwości pracowni: programy komputerowe, a uczniowie przeprowadzali doświadczenia. Sala została wyremontowana ze środków Urzędu Miasta w Lubinie: wymieniono całą instalację elektryczną, założono instalację sieciową, położono kafelki na podłodze, odnowiono ściany i sufit oraz zakupiono nowe meble. Całe wyposażenie: 7 komputerów z oprogramowaniem i dostępem do internetu, mobilną tablicę interaktywną, wizualizer, mikroskopy, sprzęt laboratoryjny z odczynnikami chemicznymi, zestawy doświadczalne i wiele innych pomocy dydaktycznych zostało sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Pracownia przyrodnicza w każdej gminie”.
Pracownia będzie wykorzystywana na lekcjach przyrody, zajęciach pozalekcyjnych uczniów naszej szkoły oraz będą organizowane lekcje otwarte dla nauczycieli z innych szkół.
przyroda17 przyroda32 przyroda22 przyroda31
więcej zdjęć 

Zmieniony ( 05.08.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »