Edukacja przez Szachy

szachy

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

23. September 2017, 14:56

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Otwarcie pracowni przyrodniczej

Otwarcie pracowni przyrodniczej Drukuj Poleć znajomemu
16.03.2011.

przyroda717 marca 2011 r. pozostanie w historii szkoły ważną datą. W tym dniu, po wielu miesiącach przygotowań, została uroczyście otwarta pracownia przyrodnicza. Wstęgę przecięła pani Bożena Małek (dyrektor szkoły) i pan Andrzej Pudełko (naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta w Lubinie).
Na uroczystości byli obecni także przedstawiciele rodziców, nauczyciele, dziennikarze lokalnych mediów i oczywiście uczniowie. Zostały zaprezentowane niektóre możliwości pracowni: programy komputerowe, a uczniowie przeprowadzali doświadczenia. Sala została wyremontowana ze środków Urzędu Miasta w Lubinie: wymieniono całą instalację elektryczną, założono instalację sieciową, położono kafelki na podłodze, odnowiono ściany i sufit oraz zakupiono nowe meble. Całe wyposażenie: 7 komputerów z oprogramowaniem i dostępem do internetu, mobilną tablicę interaktywną, wizualizer, mikroskopy, sprzęt laboratoryjny z odczynnikami chemicznymi, zestawy doświadczalne i wiele innych pomocy dydaktycznych zostało sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Pracownia przyrodnicza w każdej gminie”.
Pracownia będzie wykorzystywana na lekcjach przyrody, zajęciach pozalekcyjnych uczniów naszej szkoły oraz będą organizowane lekcje otwarte dla nauczycieli z innych szkół.
przyroda17 przyroda32 przyroda22 przyroda31
więcej zdjęć

Zmieniony ( 05.08.2012. )