"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Radość i miłość są skrzydłami wielkich przedsięwzięć.
Johann Wolfgang Goethe

21. September 2017, 16:17

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Kiermasz "Misz-Masz"

Kiermasz "Misz-Masz" Drukuj Poleć znajomemu
17.06.2017.
misPodobnie jak w ubiegłym roku, 7 i 8 czerwca 2017r. odbył się w naszej szkole kiermasz zorganizowany przez wolontariuszy pod opieką p. Elżbiety Michalak.

W tę akcję włączyło się wielu uczniów, którzy upiekli wyśmienite ciasta, przygotowali ponad sto owocowych galaretek z bitą śmietaną  i świeżymi owocami, zdrowy i przepyszny koktajl truskawkowy, sałatkę owocową, naleśniki z nutellą oraz różne inne przysmaki.

Przez cały rok została zebrana bardzo duża ilość zabawek, pluszaków oraz innych przedmiotów właśnie na ten charytatywny cel. Przez te dwa pracowite dni o godzinie 10.35 przed salą gimnastyczną odbywało się losowanie nagród, z zakupionych przez uczniów wcześniej losów.

Celem kiermaszu była zbiórka pieniędzy dla dzieci z rodzin ubogich na wakacje. Zebrano 700 zł, które przekażemy najbardziej potrzebującym dzieciom.

Wszystkim tym, którzy włączyli się do tej szczytnej akcji zarówno uczniom, jak i ich rodzicom gorąco  i serdecznie dziękujemy.
mis_1 mis_2 mis_3 mis_4
mis_4 mis_6 mis_7 mis_8
mis_9 mis_10 mis_11 mis_12

Zmieniony ( 21.08.2017. )