"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Radość i miłość są skrzydłami wielkich przedsięwzięć.
Johann Wolfgang Goethe

21. September 2017, 23:11

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Oliwia Stefanowska wyśpiewała Srebrną Nutkę

Oliwia Stefanowska wyśpiewała Srebrną Nutkę Drukuj Poleć znajomemu
12.06.2017.

z_nutkaNie musieliśmy długo czekać na ponowny sukces Oliwii Stefanowskiej. Po wspaniałym występie we Wrocławiu, przyszła pora na Lubin i walkę o kolejną NUTKĘ. Kolejną, bo już w 2015 roku nasz słowik wyśpiewał ZŁOTO.

2 i 3 czerwca 2017r. w Centrum Kultury Muza odbyły się przesłuchania do cieszącego się w naszym powiecie ogromną popularnością Dziecięcego Konkursu Wokalnego „O Złotą Nutkę”. Impreza
przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych i pierwszych klas gimnazjów z powiatu lubińskiego.

Jury w składzie: Beata Dunin-Wąsowicz, Anna Łukaszów i Kamil Lis po przesłuchaniu 59 wykonawców w dwóch kategoriach wiekowych zakwalifikowało do Koncertu Finałowego 13  najbardziej utalentowanych wokalistów. I to właśnie oni rywalizowali o Złotą Nutkę podczas koncertu, który odbył się w niedzielę 11 czerwca 2017r.

Z wielką radością informujemy, że Srebrna Nutka powędrowała do przedstawicielki grupy młodszej, Oliwii Stefanowskiej uczennicy z klasy IIIc, przygotowanej przez panią Krystynę Gorzelnik.

Samą zaś Oliwię najbardziej zachwycił występ Martyny Kuzniak z Rudnej.

W programie Koncertu Finałowego XXIV Dziecięcego Konkursu Wokalnego „O Złotą Nutkę” przewidziane były występy laureatów oraz pokazy taneczne w wykonaniu uczestników Szkoły Tańca FUEGO.

Gratulujemy i życzymy dalszych artystycznych sukcesów!
z_nutka_1 z_nutka_2 z_nutka_3 z_nutka_4
z_nutka_5

Zmieniony ( 21.08.2017. )