"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym.
Arystoteles

21. September 2017, 23:14

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Aktorskiej

II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Aktorskiej Drukuj Poleć znajomemu
10.06.2017.

paktor 8 czerwca 2017r. we Wrocławiu w Klubie Muzycznym „Firlej” odbył się Finał II Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorem i realizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Tikkun Olam we Wrocławiu we współpracy z Fundacją Edukacji i Kultury.

Celem imprezy było zachęcenie uczniów do rozwijania pasji i zainteresowań wokalno-aktorskich oraz wspieranie wrażliwości na sztukę. Uczestnikami konkursu mogli być uczniowie szkół w kategoriach: klasy 0-III, klasy IV-VI oraz klasy gimnazjalne.

Konkurs był dwuetapowy. W I etapie należało przesłać do organizatorów płytę z nagraniem video występu ucznia. Komisja konkursowa spośród nadesłanych nagrań wyłoniła uczestników Finału Konkursu. Z naszej szkoły do II etapu dostały się dwie uczennice p. Krystyny Gorzelnik - Oliwia Stefanowska i Oliwia Will z klasy IIIc. Jury oceniając uczestników brało pod uwagę umiejętności wokalno-aktorskie, dobór repertuaru, indywidualność artystyczną, interpretację utworu oraz ogólne wrażenie.

Podczas Finału Konkursu komisja w każdej kategorii wiekowej przyznała po jednej nagrodzie głównej i po dwa wyróżnienia. Miło nam zakomunikować, że Oliwia Stefanowska zdobyła WYRÓŻNIENIE w II Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. Oprócz pięknego dyplomu otrzymała płyty z nagraniami muzycznymi oraz przybory malarskie.

Oliwia Stefanowska z klasy IIIc to niezwykle uzdolniona uczennica. Jej talent mogliśmy wielokrotnie podziwiać na szkolnych apelach. Oliwia nie tylko pięknie śpiewa i tańczy, ale także wspaniale recytuje wiersze. Potwierdzają to liczne nagrody w konkursach artystycznych. Wypada nadmienić, że Oliwia zdobyła ponad 350 punktów potrzebnych do uzyskania Certyfikatu Uzdolnień.

Gratulujemy artystce i życzymy dalszych sukcesów!
paktor_1 paktor_2 paktor_3 paktor_4

Zmieniony ( 21.08.2017. )